Różności

Super torebka czyli podstawowy dodatek każdej dziewczyny

Realia są takie, że trudno o kobietę która nie chomikuje w szufladzie choćby jednej torebki. To niewątpliwy must have – i to pomimo tego, że teraz większą pozycję zdobywają dziewczęce worki czy dodatkowe akcesoria takiego typu. Co rozważają kobiety które rozważają zakup modnej torebki?

Podstawowa zasada: torebki to dobra inwestycja

Bez dwóch zdań niedużo dziewczyn powie szczerze iż ma w szafie wyłącznie jedną torebkę damską, którą zabiera ze sobą wszędzie. Poniekąd dlatego że koszty nabycia damskich torebek (zarówno tych, które były i będą produktami premium) sukcesywnie maleją. Nie zapominaj, że porównywalnie zresztą jak buty – stanowią niezbędny aspekt atrakcyjnej stylizacji. Inna torebka damska będzie przydatna na galowe przyjęcie w eleganckim otoczeniu, zupełnie odmienne podczas babskiego wyjścia z innymi kobietami wieczorny clubbing. Duże znaczenie ma zresztą gabaryt naszej torebki; np. panie zmierzające do pracy bądź na zajęcia stawiają zwykle na solidniejsze egzemplarze (takie, które pozwalają schować na przykład jakieś jedzenie albo poszczególne kosmetyki). Z kolei jeżeli kierują się jedynie na drobne zakupy, regularnie zabierają nieduże torebki damskie, w których zmieści się smartfon, portfelik i klucze – co pozwala na sprzyja komfortowemu oglądaniu towarów. Mężczyzn zdecydowanie nie powinno zatem dziwić, iż w poszczególnych sklepach internetowych pojawiają się już na tym etapie oferty nazywane „torebki hurt”.

Co jest modne? Torebki hurt czy detal?

Jak zapowiadają się trendy, jeśli chodzi o torebki damskie? Zdecydowanie bardziej dowcipni zapytają – torebki hurt czy jeszcze detal? Po pierwsze, w zbliżającym się sezonie panują kwiatki, dobrze mają się oczywiście motywy kocie. Oba typy wzorów pojawią się na torebkach. Jeżeli zastanawiacie się jaki wymiar oraz model nowej torebki, to dziś panują tak zwane worki, więc torebki wielkie, niemal zawsze o naprawdę długich ramiączkach jak również bez sztywnej formy. Mniej modne są teraz walizeczki,kuferki, jednak panie, które preferują mniejsze torebki, absolutnie nie muszą narzekać – w sklepach można znaleźć mnogość listonoszek.